Menu
O nas

M+3

Wierzymy, że to jak mieszkamy, mówi o tym jacy jesteśmy. Każdy z nas pragnie otaczać się niezwykłymi rzeczami, których wyjątkowość tkwi czasem w prostocie, a czasem w wyrafinowanej formie.

Tyle ilu jest ludzi, tyle definicji piękna. Dlatego nasz zespół powstał po to, aby sprostać Państwa wymaganiom oraz pomóc w wykreowaniu wymarzonego wnętrza. Służymy wiedzą i doświadczeniem, tak aby efekt końcowy był spójny i zgodny z Państwa upodobaniami.

 

Postawiliśmy sobie jeden cel:

TWORZENIE PRZESTRZENI, DO KTÓRYCH CHCE SIĘ WRACAĆ.

ATUTY / MOCNE STRONY:

  • profesjonalne doradztwo
  • fotorealistyczne wizualizacje
  • szybkość działania
  • indywidualne podejście do projektu
  • wysoka jakość połączona z możliwościami finansowymi klienta

WSPÓŁPRACA

Studio współpracuje ze sprawdzonymi i zaufanymi firmami branżowymi.

Stale się rozwijamy, dlatego też zapraszamy architektów, projektantów, a także osoby związane z pracą artystyczną do tworzenia wspólnego dzieła.

W celu przedstawienia oferty współpracy zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego, e-mail, lub telefonicznie.

Wszystkie nasze projekty wykonane są w oparciu o legalne oprogramowanie

Dzięki nowej technologii 3D oferujemy Państwu wirtualny spacer, z użyciem okularów V-ray po wnętrzach, zanim jeszcze powstaną w rzeczywistości.

Young bearded man wearing virtual reality glasses in modern interior design coworking studio. Smartphone using with VR goggles headset. Horizontal,flares effect, blurred background

Potrzebujesz więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami albo zobaczyć ostatnie projekty